IMSA Gallardo GTV

By | July 2, 2017

IMSA Gallardo GTV

Ačkoliv se to na první pohled nezdá, je Lamborghini Gallardo komplexním vozem určeným pro každodenní použití. Úpravce IMSA z něj však udělal něco více, než jen sporťák – úpravou agregátu 5.0 V10 z něj vymáčknul přes 600 koní (441 kW).

Všechny práce spojené s úpravou motoru a následnou kontrolu kvality provádí stroj vybavený špičkovými technologiemi, které jsou k vidění také při ladění vozů Formule 1. Pokud by snad měl zákazník pochybnosti ohledně použitých postupů, může všechny práce na jeho voze sledovat “on-line” prostřednictvím kamer, jež jsou nainstalovány v dílnách IMSA.

Kromě motoru si technici IMSA pohráli i s aerodynamikou a vzhledovými úpravami. Přítlak na přední nápravě vylepšuje spoiler z karbonových vláken, v zadní části se objevilo elegantní přítlačné křídlo. IMSA Gallardo GTV se vozí na 20″ hliníkových kolech, pod kterými se ukrývají 8-pístkové brzdové třmeny vpředu a 6-pístkové vzadu. Podle přání zákazníka je úpravce schopen vybavit vůz nastavitelným sportovním podvozkem.

Decentní úpravy jsou připraveny i pro interiér. Kromě hliníkových doplňků může zájemce zvolit kožené či alcantrové čalounění v barvách dle vlastního výběru.